Gryfne półkolonie w mieście

wtorek 14 sierpnia 2018
  • O udany czas pełen atrakcji zadbają doświadczeni animatorzy (fot. Gryfne Granie)
    O udany czas pełen atrakcji zadbają doświadczeni animatorzy (fot. Gryfne Granie)
To, że dziecko zostaje latem w mieście, wcale nie znaczy, że musi się nudzić. Dzięki pełnym atrakcji półkoloniom w Gryfnym Graniu, może spędzić wakacje bardzo ciekawie.

Gryfne Półkolonie to nie tylko fachowa opieka i ciekawe atrakcje, ale także czas bez wszechobecnych rozywek elektronicznych. Dzieciaki w wieku od 5 do 11 lat będą mogły garściami czerpać z wycieczek, warsztatów i zwiedzania - w programie znajdują się m.in. wyjścia do ciekawych miejsc m.in. do zoo, Muzeum Śląskiego, parku linowego, kina; warsztaty dogoterapii z Szumak Centrum Zwierzęcych Spraw; udział w pokazowych lekcjach języka angielskiego dla dzieci w Profi-Lingua; warsztaty plastyczne; gry planszowe; zabawy na świeżym powietrzu (m.in. podchody, zawody sportowe, zabawy z chustą Klanza).

Turnusy Gryfnych Półkolonii będą odbywać się od 25 czerwca do 30 sierpnia z wyłączeniem turnusu w terminie 13-17 sierpnia. Fachowa opieka i nadzór nad dziećmi zapewniana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30–16.

Koszt jednego turnusu to 430 zł. Zniżki dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż 1 turnus – 400 zł za turnus. Możliwość pobytów jednodniowych – 95 zł za dzień. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 798 807 601.

Gryfne Granie mieści się w Katowicach, przy ul. Korfantego 8.

Kategoria: Warsztaty