Rodzicu, wyrwij się do teatru

wtorek 5 czerwca 2018
  • Opieka nad dzieckiem w czasie spektaklu to świetna opcja dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić dzieci (fot. mat organizatora)
    Opieka nad dzieckiem w czasie spektaklu to świetna opcja dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić dzieci (fot. mat organizatora)
Marzycie o wyjściu do teatru, ale nie macie z kim zostawić dziecka? Zabierzcie je ze sobą i w trakcie spektaklu zostawcie pod opieką teatralnego animatora.

Na tak ciekawy pomysł wpadł Teatr Miejski w Gliwicach. W trakcie prezentacji dla dorosłych, dzieci będą uczestniczyć w warsztatach. Udział dziecka w zajęciach jest ujęty w cenie biletu na spektakle: „Psie serce” (3 czerwca), „Tramwaj zwany pożądaniem” (8 czerwca ), „Damy i Huzary” (17 czerwca).

W programie warsztatów „Poznaj sekrety teatru” rozwiązywanie zagadek, nauka teatralnych zabaw, ciekawostki związane z pracą w teatrze. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-11 lat. Poprowadzi je Sandra Jaworudzka, edukatorka Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Udział dziecka w warsztatach jest bezpłatny, ujęty w cenie biletu na spektakl. Warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie pod numerem tel. 32 230 49 68, 32 232 13 39 lub e-mailem: bow@teatr.gliwice.pl. Dostępność miejsc ograniczona (20 miejsc). Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kategoria: Warsztaty