"Ogień z du... od samego rana!' - wpis taty oczarował 33 tys. mam

poniedziałek 18 lutego 2019
  • Wpis Pawła Grzonki oczarował 33 tys. mam (fot. archiwum zdjęć na Fb Pawła Grzonki)
    Wpis Pawła Grzonki oczarował 33 tys. mam (fot. archiwum zdjęć na Fb Pawła Grzonki)
  • Pankejki pana Pawła (fot. archiwum zdjęć na Fb Pawła Grzonki)
    Pankejki pana Pawła (fot. archiwum zdjęć na Fb Pawła Grzonki)
"Stało się. Za plecami żony kupiłem jej i teściowej wycieczkę. Przez 7 dni sam będę ogarniał dzieci" - tak zaczyna się wpis taty, Pawła Grzonki, którym tak zachwyciły się internautki. Potem jest już tylko lepiej: "Nie wiem w co włożyć ręce. Napierda... jak helikopter w ogniu! (...) Bycie mamą nie jest łatwe".

"Dziś drugi dzień - a już pragnę śmierci. Nie wiem w co włożyć ręce. Napierda... jak helikopter w ogniu! O 7:30 już klepałem pankejki na akord. Mam wrażenie jakbym miał las rąk i ogarniał chatę w kilku miejscach jednocześnie! Zmysł wzroku, refleks i zapierd... wskoczyło na poziom dostępny tylko dla kosmitów. Jeb.. ośmiornica prac domowych. Leci pampers z kupą- jeszcze dziecko nie zdąży do końca a już przebrane, nawet nie zdąży pomyśleć, że jest głodne a ja już stoję z żarełkiem, ba nawet nie zdąży dać objawów zmęczenia na drzemkę a już jest w łóżeczku. I kiedy jedno tak słodko śpi to ogarniam cały syf po porannej bitwie" - pisze Paweł Grzonka w szczerym wpisie. Na końcu dodaje "Tak, bycie mamą nie jest łatwe. Dlatego dbajcie o swoje Żony i wysyłajcie je na wypoczynek bo im się po prostu NALEŻY!"

Cały wpis znajdziecie tutaj na profilu Pawła Grzonki na Fb.

 

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka