W Bajkowej Zatoce – O dzielnym Krawczyku

środa 17 lipca 2019
  • „O dzielnym Krawczyku” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
    „O dzielnym Krawczyku” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Jak dzielny Krawczyk poradził sobie z olbrzymami? - o tym w najnowszym słuchowisku Bajkowej Zatoki. Opowieści możecie posłuchać na dobranoc, podczas zabawy lub w podróży.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał.

Posłuchaj bajeczki

W dobie komputerów, tabletów czy smartfonów słuchowiska pomagają w rozwijaniu wyobraźni. Dzięki nim dzieci uczą się koncentracji na słowach, jak również ćwiczą podzielność uwagi. Bajeczki czytane są prostym, ciekawym językiem. Lektorzy wyraźnie akcentują wyrazy i przekazują emocje za pomocą głosu. Dzięki temu maluchy uczą się poprawnej wymowy i chętnie słuchają opowieści.

„O dzielnym Krawczyku” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki. W wakacje na kanale YouTube co dwa tygodnie będą pojawiać się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.