Piosenka Urodzinowa

wtorek 16 lipca 2019
  • Na wymarzonych urodzinach nie może zabraknąć wesołych piosenek (fot. mat. organizatora)
    Na wymarzonych urodzinach nie może zabraknąć wesołych piosenek (fot. mat. organizatora)
To kolejny singiel dla najmłodszych, muzycznego projektu SING SING. Tym razem piosenka o urodzinach – malinowy tort, goście, zabawa, prezenty i tańce. O takiej imprezie marzy niejedno dziecko. Posłuchajcie.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory to autorskie projekty, stworzone z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon. Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami.

Będzie dziś zabawa, będą przebierańce

Wymarzone urodziny to fantastyczna zabawa w gronie najlepszych przyjaciół. Nie może zabraknąć tortu, prezentów, tanecznych wygibasów. Te ostatnie mogą odbywać się w rytm „Piosenki Urodzinowej”. Refren szybko zapada w pamięć, ułatwia to wspólne śpiewanie, a rytmiczna melodia zaprasza do zabawy. Utwór to również kolorowy teledysk, który zaciekawi najmłodszą publiczność. O tym wszystkim przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.