Ferie z klockami LEGO

środa 4 grudnia 2019
  • Podczas ferii w 1000 Klocków dzieci wezmą udział w ciekawych zajęciach (fot. mat. organizatora)
    Podczas ferii w 1000 Klocków dzieci wezmą udział w ciekawych zajęciach (fot. mat. organizatora)
Pomysł na ferie w mieście? Ciekawą propozycję ma dla Was Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków. Dzieciaki będą uczyć się gry w tenisa, cukiernictwa, poćwiczą pilates junior oraz spędzą czas na zabawie w otoczeniu klocków LEGO.

1000 Klocków to miejsce, gdzie znajdziecie klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia ziemi Mindstorm czy robotem LEGO Boost. Dla małych fanów motoryzacji przygotowano tor zjazdowy dla samochodzików zbudowanych z klocków LEGO.

Ferie z Lego

To nie tylko zabawa w sali z mnóstwem klocków. Dzieci wezmą udział w nauce gry tenisa na krytych kortach w Parku Śląskim, stworzą własne słodkości na warsztatach cukierniczych oraz poćwiczą pilates junior. Odwiedzi je również youtuber Brodaty Geek. Nie zabraknie zabaw opartych na LEGO edukacji. Ferie z klockami odbędą się 13-17 stycznia. Dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 8-16 z możliwością przedłużenia (każda kolejna godzina to 5 zł). Koszt turnusu to 550 zł. Cena obejmuje 3 posiłki dziennie i nielimitowane napoje. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe