Zaplanuj wakacje z angielskim

poniedziałek 10 lutego 2020
  • Do 31 marca obowiązuje zniżka na wakacyjny kurs z Helen Doron (fot. mat. organizatora)
    Do 31 marca obowiązuje zniżka na wakacyjny kurs z Helen Doron (fot. mat. organizatora)
Wakacje to idealny czas, by zaproponować dzieciom naukę języka angielskiego w lekkiej, zabawnej formie. Gry, eksperymenty i kreatywna zabawa to gwarancja przygody, w trakcie której angielski wchodzi do głowy naturalnie.

Szkoły Helen Doron English na Śląsku przygotowały dla dzieci wakacyjny, intensywny kurs językowy. To pełne zanurzenie w języku i niezapomniana zabawa.

Summer adventure

Dzieci podczas zajęć będą grać, bawić się, poznawać różne dziedziny nauki, eksperymentować, a wszystko w języku angielskim (30 godzin dydaktycznych). Tak spędzony czas przełoży się na znaczne podwyższenie poziomu znajomości języka (rezultaty porównywalne z półrocznym kursem stacjonarnym lub trzytygodniowym pobytem za granica). Lekcje będą odbywać się w małych 4-8 osobowych grupach.

Już dla 4-letnich maluchów

Letnie kursy odbywają się w różnych terminach, przez całe wakacje, przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-9 lat. Ich koszt to 1100 zł – promocyjna cena obowiązująca do 31 marca. Więcej informacji można uzyskać na stronie Helen Doron – Chorzów, Dąbrowa Górnicza, JaworznoKatowice, Mikołów, Mysłowice, Ruda ŚląskaRybnikSosnowiec  oraz Zabrze.

Kategoria: Warsztaty