Zaplanuj ferie zimowe z Fabryką Naukowców

wtorek 5 października 2021
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Warto już dziś pomyśleć o feriach. Mamy dla Was ciekawą propozycję: zimowisko z robotyką LEGO, programowaniem i eksperymentami, a dla fanów białego szaleństwa - szusowanie na nartach i snowboardzie. To świetna okazja, aby wykorzystać bon turystyczny i skorzystać z promocji First Minute.

Ferie w atmosferze zabawy i nauki połączone z wypoczynkiem w malowniczym otoczeniu Tatr to ciekawa propozycja od Fabryki Naukowców dla dzieci i młodzieży. Za wyjazd można zapłacić bonem turystycznym 500+, a do 15 października skorzystać z promocji First Minute (rabat 250 zł).

Ferie bez nart - Zimowisko Młodych Naukowców

Ta propozycja przypadnie do gustu fanom klocków LEGO, robotów i komputerów. Zimowisko łączy białe szaleństwo na śniegu, wypoczynek na świeżym powietrzu z fascynującą nauką i świetną zabawą. To również okazja do zawarcia nowych znajomości i zdobycia wielu wyjątkowych wspomnień. Wbrew pozorom, zimowisko nie jest tylko dla matematycznych omnibusów. Będą tu się świetnie bawić wszystkie dzieci w wieku 7-13 lat (Zimowisko Młodych Naukowców) i młodzież w wieku 13-17 lat (Obóz Naukowy), które lubią aktywnie spędzać czas i są ciekawe świata.

Zimowe szaleństwo na stoku i warsztaty naukowe

Propozycja dla fanów nart i LEGO. Dzieci i młodzież wezmą udział w szkółce narciarskiej, gdzie będą doskonalić technikę jazdy lub nauczą się jej od podstaw. Po aktywnym dniu na stoku nie zabraknie chwili relaksu i ciekawych warsztatów z robotyki Lego, eksperymentów i programowania. Zimowisko skierowane jest do dzieci wieku 7-13 lat (Zimowisko Narciarko–Naukowe) oraz młodzieży 13-17 lat (Obóz Narciarsko–Naukowy)

Narty czy snowboard?

Dzieciaki, które uwielbiają spędzać czas na stoku mogą wziąć udział w typowym Zimowisku Narciarskim. Pierwszego dnia na podstawie swoich umiejętności jazdy na nartach zostaną podzielone na grupy zaawansowania. Każda grupa będzie miała zajęcia dostosowane do swoich potrzeb. W zależności od umiejętności będą uczyć się jeździć od podstaw lub doskonalić technikę jazdy. Nauka będzie odbywać się na stoku Małe Ciche. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-13 lat (Zimowisko Narciarskie) i młodzieży 13-17 lat (Obóz Narciarski lub Obóz Snowboardowy).

Dodatkowe atrakcje

Dodatkowo w programie dzieci i młodzież mają zaplanowaną wycieczkę autokarową do Zakopanego oraz mnóstwo innych atrakcji, jak bal karnawałowy, dyskoteki, podchody czy też olimpiada sportowa.

Fabryka Naukowców zapewnia transport autokarem z Gliwic, Katowic, Częstochowy i Łodzi. Gwarantuje zwrot 100 proc. wpłat do 10 dni w przypadku zakazu organizacji wyjazdów z powodu epidemii. Jest również możliwość dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (także od Covid) i zwrotu 100% wpłat w przypadku zachorowania dziecka. Turnusy odbędą się w terminie 13-20 luty oraz 20-27 luty. Ceny rozpoczynają się od 1590 zł. Do 15 października obowiązuje rabat w wysokości 250 zł, zatem koszt jednego turnusu wyniesie od 1340 zł.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Robotyka, majsterkowanie, programowanie, angielski, malarstwo, a może cyjanotypia? Rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest sporo. Warto zerknąć do naszego zestawienia najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów. Znajdziecie tu m.in. opisy zajęć, ceny i niezbędne linki.
 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku - stacjonarne i online