Wygraj bilety do kina Helios

piątek 6 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W kolejnej odsłonie Filmowych Poranków kina Helios na dużym ekranie będzie można zobaczyć animowany serial „44 Koty cz. 14”. Bajka opowiada o perypetiach kocich przyjaciół. Mamy dla Was bilety do kina w Katowicach.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „44 Koty, cz. 15”. Serial będzie można obejrzeć 8 maja o godz. 10.30 w kinie Helios m.in. w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na najbliższy Poranek Filmowy do kina Helios Katowice trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, drugi (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak mają na imię czterej koci przyjaciele - główni bohaterowie serialu „44 Koty"?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać w piatek 6 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „44 Koty cz.15".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Czterej koci przyjaciele - główni bohaterowie serialu „44 Koty" mają na imię: Lampo, Milady, Pilou i Klopsik.

Kategoria: Konkursy