Wygraj bilety do kina Helios

czwartek 9 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W kolejnej odsłonie Filmowych Poranków kina Helios na dużym ekranie będzie można zobaczyć animowany serial „44 Koty cz. 16”. Bajka opowiada o perypetiach kocich przyjaciół. Mamy dla Was bilety do kina w Katowicach.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „44 Koty, cz. 16”. Serial będzie można obejrzeć 12 czerwca o godz. 10.30 w kinie Helios m.in. w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na najbliższy Poranek Filmowy do kina Helios Katowice trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się kotek - bohater serialu „44 Koty", który na najbliższym Filmowym Poranku będzie „kotem w butach"?  

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz.12 w czwartek 9 czerwca do godz. 10 w piątek 10 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „44 Koty cz.16".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Kotek - bohater serialu „44 Koty", który na najbliższym Filmowym Poranku będzie „kotem w butach" ma na imię Lampo.

Kategoria: Konkursy