Niedzielny poranek z kociakami

czwartek 9 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 12 czerwca 2022
Arcykoty koncertują w garażu, przeżywają wiele przygód i świetnie się bawią. Bajkę mali widzowie zobaczą na dużym ekranie w ramach Filmowych Poranków. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

12 czerwca w ramach Filmowego Poranka w kinie Helios najmłodsi zobaczą włoski serial animowany „44 Koty cz. 16”. Opowiada on o perypetiach czterech kocich przyjaciół: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Tym samym bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinomanów. Na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Trzy koty i kociątko”, „Śmierdząca misja”, „Misja super kotów”, „Lampo, kot w butach”, „Najwyższy hamburger na świecie”. 

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy" upominek.

„44 Koty cz.16” obejrzymy 12 czerwca o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia