Wygraj bilety na wakacyjny seans!

poniedziałek 10 lipca 2017
  • Mamy dla Was bilety na seanse w katowickim kinie Kosmos (fot. mat. kino Kosmos)
    Mamy dla Was bilety na seanse w katowickim kinie Kosmos (fot. mat. kino Kosmos)
Mamy dla Was podwójne bilety na seanse z dodatkowymi atrakcjami, które odbędą się w kinie Kosmos w ramach wakacyjnego cyklu dla dzieci.

Wakacje w kinie Kosmos to cykl filmów dla dzieci w różnym wieku. Seanse odbywać się będą w lipcowe wtorki i piątki. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Dla dwóch osób, które są zapisane do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty i dziesiąty mamy podwójną wejściówkę na jeden z poniższych seansów:

18 lipca (wtorek) - bajeczki z Agatką i Florką w rolach głównych od lat 3

21 lipca (piątek) - „Zielona szkoła” od lat 6 

Pytanie: Jaka atrakcja wzbogaci projekcję filmu „Zielona Szkoła”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem preferowanego seansu) należy przesyłać od wtorku 11 lipca godz. 11 do piątku 14 lipca godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „kino Kosmos".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Odpowiedź:przed seansem filmu "Zielona szkoła" odbędzie się spotkanie ze znawcą gryzoni ze Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

Kategoria: Konkursy