Bajkowa Wielkanoc z Króliczkami Sylvanian

wtorek 5 kwietnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 10 kwietnia 2022
Gdzie: Katowice
Rzut marchewką do celu, króliczkowy tor przeszkód, skoki w workach, konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą książki i zabawki Sylvanian Families – to i wiele więcej czeka na Was w magicznym świecie króliczków w CH 3 Stawy.

Sylvanian Families – ulubiona wśród maluchów bajka powstała w oparciu o linię słynnych zabawek, które zadebiutowały na rynku w Japonii w 1985 roku i do dziś cieszą się niezwykłą popularnością. Króliczki Sylvanian  to przemiłe futrzane zwierzaki, które swoimi historiami zaskarbiły sobie sympatię dzieci od Tokio aż po San Francisco, kochają wiosnę i uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

Króliczki na Trzech Stawach

10 kwietnia Króliczki odwiedzą CH 3 Stawy w Katowicach i spędzą wraz z dziećmi dzień pełen atrakcji. Rzut marchewką do celu, króliczkowy tor przeszkód, skoki w workach, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. książki oraz zabawki Sylvanian Families – to tylko niektóre z przygotowanych aktywności. Będzie też nie lada gratka - spotkanie z Freyą, która chętnie zrobi sobie zdjęcie z każdym dzieckiem.

Króliczki Sylvanian pojawią się w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach (ul. Pułaskiego 60) w najbliższą niedzielę handlową (10 kwietnia) o godz. 12 i spędzą z dziećmi niezapomniane chwile aż do godz. 18.

Kategoria: Wydarzenia