Finał Metropolitalnych Dni Energii na rodzinnym pikniku

środa 14 września 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Metropolia GZM
    fot. archiwum zdjęć FB Metropolia GZM
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 17 września 2022
Gdzie: Katowice
To warsztaty, gra terenowa, kino rowerowe, koncert zespołu Tukej, pokazy i wiele innych atrakcji. Najmłodszym z pewnością spodobają się zajęcia, podczas których uruchomią m.in. panel słoneczny.

Finał Metropolitalnych Dni Energii odbędzie się na Rynku w Katowicach. Na rodzinnym pikniku każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli będą mogli spotkać się z doradcami i porozmawiać m.in. o dotacjach związanych z wymianą źródeł ciepła. Dzieciaki zainteresują warsztaty dotyczące energii odnawialnej, podzczas których uruchomią m.in. panel słoneczny, turbinę wiatrową lub wyprodukują energię z wody. Fani gier terenowych mogą wziąć udział w zabawie (godz. 11-14) „#Weź nie smoguj #Weź oddychaj”. Na uczestników czekają liczne zagadki, szyfry, zadania i wiele śmiechu podczas tej gry. Zapisy tutaj. Ponadto podczas pikniku odbędą się konkursy, pokazy, kino rowerowe, koncert zespołu Tukej.

Impreza odbędzie się 17 września w godz. 11-17 na Rynku w Katowicach. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Informację znajdziecie na FB Miejskiego Centrum Energii w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia