Ślonsko Giełda Minerałów zawita do Spodka

poniedziałek 10 października 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
Kiedy: 
  • sobota 15 października 2022 - niedziela 16 października 2022
Gdzie: Katowice
Niezwykłe spotkanie z historią naszej planety. Zajrzycie w głąb Ziemi ale również dotkniecie Kosmosu, a wszystko za sprawą pięknych minerałów, kamieni szlachetnych i kości dinozaurów sprzed milionów lat.

Giełda Minerałów i biżuterii to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy na stoiskach będą prezentować minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, ręcznie wykonaną biżuterię, meteoryty. Przez dwa dni będzie można oglądać geologiczne cuda w różnej formie. Nie zabraknie skamieniałości dinozaurów. W tym samym czasie w Spodku odbywać się będzie Międzynarodowa Giełda Terrarystyczna i Akwarystyczna.

Ślonsko Giełda minerałów, biżuterii i skamieniałości odbędzie się 15-16 października w godz. 10-18 w Spodku w Katowicach (al. Korfantego 35). Bilety w cenie 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy można zakupić tutaj. Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia