Roześmiane Podwórko w parku dinozaurów

wtorek 11 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 16 października 2022
W programie znajdziecie darmowe atrakcje, takie jak malowanie buziek, zabawy z animatorem, warsztaty plastyczne, fotobudka, bańki mydlane. Nie zabraknie małego co nieco - waty cukrowej i kiełbasek.

Ostatnie wydarzenie w ramach „Roześmianego podwórka” w Siemianowicach Śląskich będzie gościć w Parku Rzęsa. Znajdziecie tu jeden z najciekawszych placów zabaw w regionie, inspirowany naturą. Do tego malownicze otoczenie, staw, las, ścieżki rowerowe, dinozaury i tężnia – to idealna propozycja na rodziny spacer. Więcej o miejscu przeczytacie w naszym artykule.

Animacje, taniec i zabawa

16 października w parku na dzieci będzie czekać mnóstwo darmowych atrakcji. Wśród nich: malowanie twarzy, zabawy z animatorem, fotobudka, warsztaty plastyczne, warsztaty tworzenia przypinek, zabawy muzyczne z Djem, pokazy dużych baniek mydlanych. Do tego popcorn, wata cukrowa, pyszne kiełbaski z grilla, domowe ciasta, rozgrzewająca kawa lub herbata.

„Roześmiane Podwórko” będzie gościć w Parku Rzęsa w Siemianowicach Śląskich 16 października w godz. 11-13. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia