Spaghetti ze Świętym Mikołajem

piątek 2 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 4 grudnia 2022
Gdzie: Katowice
Czy wiedzieliście, że Mikołaj jest smakoszem spaghetti? W dodatku już w najbliższą niedzielę, będziecie mogli przyrządzić jego ulubiony rodzaj tego pysznego włoskiego dania. W zamian otrzymacie prezenty.

Święty Mikołaj przychodzi tylko raz w roku. W oczekiwaniu na wyjątkowego gościa, młodzi adepci sztuki gotowania (w wieku 4-12 lat) przygotują spaghetti palce lizać, któremu nikt się nie oprze. Na warsztatach dzieci upieką również chrupiące i pachnące ciasteczka oraz ozdobią pierniki. Upieczone ciasteczka uczestnicy zaniosą Mikołajowi. Oczywiście, nasz wspaniały bohater z brodą i w czerwonym ubraniu nie byłby sobą, gdyby nie odwdzięczył się pięknymi prezentami dla wszystkich dzieci.

Warsztaty mikołajkowe spaghetti odbędą się 4 grudnia w godz. 17-19.30 w Kids' Kitchen (ul. Żwirki i Wigury 19) w Katowicach. Cena za dwugodzinne warsztaty wynosi 100 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, można zrobić to online. Prezenty, które przekaże Mikołaj dostarczają rodzice. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia