Gry, zabawy, żubry i owieczki, czyli ferie w Skansenie

wtorek 17 stycznia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej
    fot. archiwum zdjęć FB Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej
Kiedy: 
  • poniedziałek 23 stycznia 2023 - wtorek 24 stycznia 2023
Gdzie: Pszczyna
Co powiecie na wycieczkę do Pszczyny? Zwiedzicie zamek, odwiedzicie żubry lub będziecie świetnie się bawić w skansenie. Czekają na Was tematyczne gry i zwiedzanie połączone z karmieniem owiec.

Ferie w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej to atrakcje dla turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W trakcie warsztatów odbędą się gry i zabawy związane ze śląską kuchnią, ginącymi zawodami oraz śląskim strojem ludowym. Uczestnicy zwiedzą również skansen oraz nakarmią owce.

Zajęcia podczas ferii zimowych dla indywidualnych odwiedzających będą odbywać się w poniedziałki i wtorki o godz. 11 w Skansenie -Zagroda Wsi Pszczyńśkiej (ul. Parkowa 20). Czas trwania warsztatów to 1,5 godziny. Koszt zajęć 15 zł – pd osoby. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel. 604508718.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji