Rodzinna gra terenowa z Niedoliskiem

czwartek 5 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 16 stycznia 2023 - sobota 28 stycznia 2023
Gdzie: Mikołów
Trudne zimowe warunki to nie lada wyzwanie, szczególnie dla liska, które pierwsze miesiące życia spędził w leśnym pogotowiu. Nadszedł czas by powrócił do lasu. Razem z drużyną dzikich zwierząt możecie mu w tym pomóc.

Ferie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym to aktywna zabawa dla dzieci młodszych i starszych. W grze terenowej „Niedolisek rusza w świat” uczestnicy będą mieli za zadanie pomóc sympatycznemu liskowi, który spędził pierwsze miesiące życia w ośrodku dla zwierząt. W powrocie na łono natury pomogą mu również dzikie zwierzęta, które razem z uczestnikami gry przeprowadzą szybki kurs przetrwania w zimowym lesie. „Weź rodzinę, przyjaciół, ciepłe ubrania, termos z herbatką i podążaj lisim tropem” - zachęcają organizatorzy.

Gra odbędzie się od 16 do 21 stycznia oraz od 23 do 28 stycznia w godz. 10-15 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (Ogród Żółty, ul. Sosnowa 5). Koszt udziału w grze to 10 zł od dziecka (płatność tylko gotówką). Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie Ogrodu

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji