Słodkie warsztaty, walentynki i Oscarowy Bal

czwartek 2 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 11 lutego 2023 - sobota 18 lutego 2023
Gdzie: Katowice
Luty w Bajce Pana Kleksa to czas pełen atrakcji. Będzie słodko na warsztatach czekoladowych, tanecznie na balu walentynkowym i karnawałowym. W programie również konkursy i warsztaty kreatywne dla całej rodziny.

Zapowiada się najlepsza zabawa w mieście. Przez cały luty w Bajce Pana Kleksa będzie można świetnie się bawić z całą rodziną.

Warsztaty czekoladowe- palce lizać

11 lutego (o godz. 10 lub 12) miłośnicy czekolady będą mogli wziąć udział w zajęciach „Słodkie walentynki”. To nie tylko źródło wiedzy, ale także możliwość skosztowania pysznych słodkości z różnych rodzajów czekolady. Uczestnicy poznają zalety przysmaku, porozmawiają o zdrowych nawykach, zanurzając pyszne owoce w płynnej czekoladzie. Wezmą również udział w czekoladowym quizie oraz własnoręcznie stworzą słodki deser. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 5-12 lat i ich rodziców. Czas trwania 90 minut.

Walentynkowy Bal Przyjaźni

Przyjaźń to podstawa każdej wielkiej przygody. Z przyjacielem możemy podróżować, uczyć się, psocić, a co najważniejsze - świetnie bawić! Fantastyczny Bal Przyjaźni odbędzie się 11 lutego w godz. 18-22. W programie najlepsze zabawy przy dziecięcych hitach, wyzwania dla prawdziwych przyjaciół i warsztaty z tworzenia bransoletek przyjaźni. Nie zabraknie pysznego, zdrowego poczęstunku i szaleństwa na ekspozycji Bajki Pana Kleksa. Każdy kto przyprowadzi swojego przyjaciela dostanie wyjątkowy upominek. Bal skierowany do dzieci w wieku 5-12 lat.

Najlepszy karnawał na Śląsku

Uroczysty Bal Oscarowy to zabawa wśród złota i czerni. Dzieciaki będą tańczyć do najlepszych hollywoodzkich hitów, przejdą się w oscarowym pokazie, a dobrą zabawę zapewnią animacje i sam Pan Kleks. Nie zabraknie gwiazdorskiego, zdrowego poczęstunku oraz miejsca dla rodziców. Każdy uczestnik balu wróci do domu ze swoją własną statuetką i uśmiechem na twarzy. Bal odbędzie się 18 lutego w godz. 18-22. Impreza skierowana jest do dzieci w wieku 5-12 lat i ich rodziców.

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach. Więcej informacji o bajkowych wydarzeniach znajdziecie tutaj. Bilety są dostępne online.

Kategoria: Wydarzenia