Tańczące brzdące w Beceku

czwartek 9 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 4 marca 2023
Gdzie: Bytom
Co powiecie na wyprawę w rozkołysany i roztańczony świat muzyki? Rytmy walca, cha-chy czy kaczuszek będą rozkręcać wspólną zabawę dzieci i rodziców podczas koncertu z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty umuzykalniające tzw. gordonowskie dla najmłodszych (w wieku od 0 do 6 lat) w Bytomskim Centrum Kultury. Wydarzenie odbywa się w ramach Sceny Familijnej. Spotkania z muzyką edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Tym razem wspólną zabawę będą rozkręcać taneczne rytmy walca, cha-chy, rock'and'rolla, menueta, ugi-bugi i kaczuszek. Czas trwania koncertu będzie dostosowany do możliwości małych odbiorców i wynosie około 45 minut.

Koncert odbędzie się 4 marca o godz. 16 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 25 zł można zakupić online. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie Beceku

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim