Wyprzedaż garażowa – zrób porządek w szafie

środa 5 kwietnia 2023
Kiedy: 
  • niedziela 16 kwietnia 2023
Gdzie: Gliwice
To okazja, by pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, które zalegają w domu, a także lekcja ekonomii dla dzieciaków. Wystawiać można wszystko - zabawki, ubrania, antyki. Zobaczcie szczegóły.

Na plac Krakowski w Gliwicach powraca wyprzedaż garażowa. Można tu kupić nietuzinkowe rzeczy w atrakcyjnej cenie. To również okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, które zalegają w szafach, w garażu czy też na strychu. Dzięki wyprzedaży przedmioty, które są dobre mogą zyskać drugie życie i przydać się komuś innemu. To połączenie ekologii i korzystnych zakupów, a dla najmłodszych cenna lekcja ekonomii. Sprzedać można wszystko, od śrubek, po antyki. Wyjątkiem są przedmioty niebezpieczne (np. petardy), niedopuszczone do sprzedaży, wymagające koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe) oraz rzeczy, których posiadanie jest niezgodne z prawem, nie można też sprzedawać towarów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Pomysłodawcą akcji jest Rada Dzielnicy Śródmieście.

Wydarzenie odbywa się w trzecią niedzielę miesiąca od kwietnia do października, w godz. 8-13 na placu Krakowskim w Gliwicach. Najbliższą wyprzedaż garażowa już 16 kwietnia. Każdy, za symboliczną opłatą w wysokości 2 zł, może rozstawić swoje stoisko.

Kategoria: Wydarzenia