Zbuduj wiosnę z klocków LEGO

środa 19 kwietnia 2023
Kiedy: 
  • sobota 29 kwietnia 2023
Wyzwania LEGO to świetna zabawa dla dziecka i rodzica. Tym razem w Waszych budowlach zagości wiosna: kwiaty, zielone drzewa i inne radosne motywy. To Wy zdecydujecie co tak naprawdę powstanie.

Wyzwanie LEGO to warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 104 lat w Tarnogórskim Centrum Kultury. Tym razem tematem przewodnim zajęć będzie wiosna i wszystko to co jest z nią związane. W klockowych budowlach z pewnością zagoszczą kwiaty, zielone drzewa i inne radosne motywy. Uczestnicy zajęć do swojej dyspozycji będą mieć bogate zasoby klocków TCK, które niewątpliwie stwarzają wiele możliwości do budowy wspaniałych konstrukcji.

Zajęcia odbędą się 29 kwietnia o godz. 11 (grupa 1) i o godz. 13.00 (grupa 2) w sali baletowej w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7). Bilety w cenie 10 zł (jeżeli rodzic chce budować z dzieckiem, musi kupić bilet również dla siebie) można zakupić online. Czas zajęć 1 godzina.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?