Dżem, Mary Spolsky i Oberschlesien w Rudzie Śląskiej

czwartek 1 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 3 czerwca 2023 - niedziela 4 czerwca 2023
W weekend (3-4 czerwca) w ramach Dni Rudy Śląskiej zagrają: Dżem, Mery Spolsky, Oberschlesien i CoverNostra. Dla najmłodszych przygotowano Bajkowy Ogród pełen atrakcji.

Tegoroczne Dni Rudy Śląskiej to koncerty, konkursy, kino plenerowe i mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Bajkowy Ogród pełen niespodzianek

W sobotę zabawa rozpocznie się na nowobytomskim rynku koncertem (godz. 13.15) Orkiestry Dętej Komendy Wojewódzkiej Policji. Następnie kolorowy korowód przemaszeruje do „Bajkowego Ogrodu” Śląskiego Teatru Impresaryjnego im. H. Bisty. Tu na najmłodszych (w godz. 14-18) będą czekać występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, Roko i Colino, a także zabawa na bezpłatnych atrakcjach takich jak: dmuchańce, zamki, eurobungee oraz konkursy z nagrodami. Nie zabraknie konkursu na najpiękniejszy bajkowy strój (godz. 18), podczas którego wyłoniony zostanie Dziecięcy Prezydent Miasta. Tego samego dnia o godz. 21 na placu Jana Pawła II będzie można zobaczyć film „Gwiazdy”.

Koncerty i atrakcje dla dzieci

Niedziela upłynie pod znakiem dobrej muzyki ( w godz. 16-20.30). Impreza przeniesie się na tereny targowe w Wirku. Na scenie wystąpią zespoły: CoverNostra, laureat konkursu „O Rudzki Mikrofon”, Oberschlesien, Mery Spolsky, Dżem. Na miejscu przewidziane są dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, stoiska handlowe i promocyjne.

Dni Rudy Śląskiej już 3 i 4 czerwca. Dokładny program wydarzenia znajdziecie na stronie miasta.

Kategoria: Wydarzenia