Niedziela z Teatralnym Latem pod Chmurką

środa 28 czerwca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB O! Teatr
    fot. archiwum zdjęć FB O! Teatr
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 2 lipca 2023 - niedziela 30 lipca 2023
Startuje wakacyjny cykl spektakli teatralnych dla najmłodszych. Dzieci zobaczą m.in. „Przygody pchły krętaczki”, „Kopciuszka”, „Wielką wyprawę pana Maluśkiewicza”. Wstęp bezpłatny.

Tradycyjnie, jak co roku na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Siemianowicach Śląskich zagości Teatralne Lato pod Chmurką. Przedstawienia dla najmłodszych będą odbywać się w każdą niedzielę lipca o godz. 17. W tym roku na scenie wystąpi Studio Teatralne Krak- Art i O! Teatr. Dzieci zobaczą spektakle: „ Przygody pchły krętaczki” (2 lipca), „Kopciuszka” (9 lipca), „Wielką wyprawę pana Maluśkiewicza” (16 lipca), „Cyrk leśnych robaczków” (23 lipca) oraz „Smoczą legendę” (30 lipca).

Spektakle Teatralnego Lata pod Chmurką będzie można zobaczyć od 2 do 30 lipca (w każdą niedzielę) o godz. 17 w amfiteatrze w Parku Miejskim Siemianowicach Śląskich (ul. Chopina). Wstęp bezpłatny. W razie ulewnego deszczu spektakle odbędą się w sali widowiskowej SCK- Bytków (ul. Niepodległości 45). Informacja o zmianie miejsca pojawi się w mediach społecznościowych SCK.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa