Warsztaty literackie, animacje i prezenty w Parku Zielona

poniedziałek 31 lipca 2023
  • Dzieci, które zapiszą się 2 sierpnia do biblioteki otrzymają wyprawki czytelnicze (fot. Fb - Mała Książka Wielki Człowiek"
    Dzieci, które zapiszą się 2 sierpnia do biblioteki otrzymają wyprawki czytelnicze (fot. Fb - Mała Książka Wielki Człowiek"
Kiedy: 
  • środa 2 sierpnia 2023
  • środa 23 sierpnia 2023
Warsztaty literacko-plastyczne, czytelnia pod chmurką, zabawy i animacje dla najmłodszych, a do tego możliwość mobilnego zapisania się do biblioteki i odebrania prezentu w postaci „wyprawki czytelniczej” – takie rzeczy w Parku Zielona.

Warto wpaść w środę 2 sierpnia do Parku Zielona, gdzie zorganizowana zostanie czytelnia pod chmurką,  warsztaty literacko-plastyczne i zabawy dla najmłodszych. Na miejscu będzie dostępny mobilny punkt biblioteczny z możliwością zapisania się do biblioteki w warunkach plenerowych. W ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, wszyscy mali czytelnicy (3-6 lat), którzy zapiszą się w tym dniu do biblioteki otrzymają specjalną „wyprawkę czytelniczą” na dobry start.

Spotkanie z książką w Parku Zielona odbędzie się 2 sierpnia w godz. 11-14. Kolejne - 23 sierpnia na deptaku przy Jeziorze Pogoria III (godz. 11-14). Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia