Breloczki z drewna, motyle z drutu i kwiaty we włosach na pikniku

czwartek 10 sierpnia 2023
  • Podczas pikniku odbędą się warsztaty, na których powstaną m.in. breloczki z drewna (fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie)
    Podczas pikniku odbędą się warsztaty, na których powstaną m.in. breloczki z drewna (fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie)
  • Udział w pikniku jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w pikniku jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 31 sierpnia 2023
Gdzie: Radzionków
Co można zaplanować na koniec wakacji? Piknik z beztroską zabawą w plenerze. Możecie poleniuchować na trawie, wziąć udział w ciekawych warsztatach, plenerze malarskich lub zajęciach sportowych.

Ostatnie dni wakacji warto spędzić na świeżym powietrzu. Pachnąca trawa, szum drzew, wygodny koc i małe co nieco to gwarancja na udany odpoczynek. Dla tych, którym nie wystarczy leżenie na kocu, czekać będą różne atrakcje – sportowe, przyrodnicze, artystyczne. Podczas warsztatów powstaną breloczki z drewna, motyle z drutu, piękne fryzury z kwiatami we włosach, kolorowe gipsowe figurki czy też obrazy. Do tego stanowisko ornitologa, warsztaty tkackie i wymiana kwiatowa. Nie zabraknie sportowych emocji oraz gier i zabaw.

Piknik odbędzie się 31 sierpnia w godz. 16 -19, na łące przy rosarium (wejście główne do ogrodu od ul. Zejera) Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do wzięcia ze sobą koców i koszów piknikowych. Więcej informacji znajdziecie na Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku