Gra terenowa pełna przygód i wyzwań

wtorek 22 sierpnia 2023
  • W grze mogą wziąć udział drużyny liczące od 2 do 5 osób (fot. mat. pexels)
    W grze mogą wziąć udział drużyny liczące od 2 do 5 osób (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 9 września 2023
Gdzie: Gliwice
Zbierz drużynę i wystartujcie wspólnie w grze miejskiej „graMY!”. Wyruszcie w teren, rozwiążcie zadania, zbierzcie ekstrapunkty i pomóżcie Miśkowi w przygotowaniu ważnej prezentacji.

Gra miejska „graMY!” to zabawa dla drużyn liczących od 2 do 5 osób (w tym co najmniej 1 osoba pełnoletnia) w Gliwicach. Uczestnicy gry pomogą Miśkowi Gliwickiemu - piętnastolatkowi ze Śródmieścia, który właśnie rozpoczął naukę w liceum, w przygotowaniu ważnej prezentacji do przedstawienia przed jego nową klasą. Praca będzie dotyczyła budżetu obywatelskiego i zadań gminy – z tymi tematami będą również związane zadania, z którymi zmierzą się drużyny. Co ważne, do udziału w konkurencjach nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza – wystarczy umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie.

Jak wziąć udział?

Aby wystartować w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku. Zgłoszenia można wysyłać do 6 września. Udział w grze jest bezpłatny, natomiast o możliwości startu decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane drużyny otrzymają specjalne potwierdzenie.

Gdzie i kiedy?

Gra odbędzie się w 9 września w godz. 10–13 w Gliwicach. Od godz. 9.30 będzie czynny punkt startowy w siedzibie Centrum 3.0 – Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych (ul. Studzienna 6). O godz. 10 drużyny otrzymają instrukcje niezbędne do udziału w grze, a następnie ruszą w teren, aby rozwiązać zadania, które doprowadzą ich do celu – Ruin Teatru Victoria (al. Przyjaźni 18). Tam odbędzie się podsumowanie gry oraz wręczenie nagród najlepszym drużynom. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udziela Centrum 3.0 pod numerem tel. 32 2320477 lub mailowo: aktywnosc@gods.gliwice.pl. Informację o grze znajdziecie na stronie miasta

Kategoria: Wydarzenia