Urodziny Katowic! Zagrają Mrozu, Grubson i przyjaciele

wtorek 5 września 2023
  • W ubiegłym roku na urodzinach Katowic wystąpili Vito Bambino z Brodką (fot. mat. prasowe Katowice)
    W ubiegłym roku na urodzinach Katowic wystąpili Vito Bambino z Brodką (fot. mat. prasowe Katowice)
Kiedy: 
  • sobota 9 września 2023
Gdzie: Katowice
Mrozu i Grubson wraz ze swoimi przyjaciółmi przygotują niezwykłe muzyczne widowisko. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. Małgorzata Ostrowska, Zalia, Kuba Badach, Rubens. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

Zbliża się wyjątkowy Koncert Urodzin Miasta „Kocham Katowice”. Tak jak w poprzednich latach, miasto zaprasza znanego artystę, żeby stworzył supergrupę z innymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej i przygotował specjalny, dedykowany Katowicom repertuar. 9 września w Strefie kultury będzie dwóch liderów – Mrozu i Grubson.

Koncert jeden na milion

Mrozu i Grubson poprowadzą swoich muzycznych przyjaciół na koncercie pełnym nowych aranżacji znanych utworów i zaskakujących spotkań. Na scenie pojawią się m.in. Małgorzata Ostrowska, Zalia, Kuba Badach oraz Rubens. „Będzie pełno bluesa, funku, soulu i hip-hopu. Musicie tam być!” – zachęcał Mrozu na konferencji prasowej. Urodziny promują też młodych zdolnych z Katowic i regionu. Tym razem na scenę „Kocham Katowice" wrócą znane z mocnego, gitarowego brzmienia dziewczyny z tria Szklane Oczy.

Zabawa dla najmłodszych

Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W specjalnie przygotowanej Strefie Dziecka będzie można bawić się z Teatrem Gry i Ludzie. W programie: bańki mydlane, animacje żonglerskie, szkółka szczudlarska, będniarska i wiele innych. Z okazji urodzin miasta odbywa się również jarmark, o którym pisaliśmy tutaj.

Koncerty odbędą się w Strefie Kultury w Katowicach. Strefa zostanie otwarta o godz. 16, pierwszy koncert o godz. 17, a finałowy zabrzmi o zmroku. W związku z organizacją wydarzenia parkingi w Strefie Kultury będą wyłączone z użytkowania od 5 września od godz. 6 rano do wtorku 12 września do godz. 20. Informację znajdziecie na stronie miasta

Kategoria: Wydarzenia