Jesienne zapachy w kuchni Kids' Kitchen

wtorek 3 października 2023
  • Na zajęciach dzieci przygotują racuchy z twarogiem (fot. mat. Kids Kitchen Katowice)
    Na zajęciach dzieci przygotują racuchy z twarogiem (fot. mat. Kids Kitchen Katowice)
Kiedy: 
  • sobota 7 października 2023
Gdzie: Katowice
Aromatyczne, rozgrzewające i palce lizać przepisy naszych babć dzieci poznają podczas zajęć kulinarnych w Kids' Kitchen. Przygotują rewelacyjne racuchy z twarogiem oraz tartę śliwkową.

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-12 lat. Odbywają się w kameralnych grupach, pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących. To okazja aby nauczyć dziecko samodzielności, a także możliwość poznania nowych smaków.

Jesienne klimaty na talerzu

Tym razem uczestnicy zajęć będą czerpać ze skarbca przepisów babć. Przygotują racuchy z twarogiem, a na deser aromatyczną tartę śliwkową. Dzieci odkryją magię owoców, które zamienią się w prawdziwy festiwal smaku na podniebieniach. Będzie bardzo pysznie.

Warsztaty odbędą się 7 października w godz. 10.30-12.30 dla grupy młodszej (4-6 lat) oraz w godz. 13.30-15.30 dla grupy starszej (7-12 lat). Koszt dwugodzinnych zajęć – 80 zł. Zapisy i więcej informacji znajdziecie na stronie Akademii lub na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia