Inwazja pluszaków na meczu hokeja

wtorek 5 grudnia 2023
  • Jubileuszowa inwazja pluszaków odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach (fot. mat. GKS Tychy)
    Jubileuszowa inwazja pluszaków odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach (fot. mat. GKS Tychy)
Kiedy: 
  • czwartek 7 grudnia 2023
Gdzie: Tychy
Misie polecą z każdej strony i zasypią taflę lodowiska. To już 10. edycja akcji Teddy Bear Toss. Do tej pory zebrano prawie 17 tys. maskotek, które pomagły przetrwać najmłodszym pobyt w szpitalu lub domu dziecka. Sprawdźcie szczegóły akcji.

Jubileuszowa inwazja pluszaków odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach. W trakcie hokejowego spotkania GKS Tychy z KH Energą Toruń kibice będą mogli wrzucać na lód maskotki, które następnie trafią do dzieci w szpitalach i domach dziecka.

Przynieś pluszaka i odbierz bilet za 5 zł

Podobnie jak w ubiegłych latach, każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić wejściówkę w promocyjnej cenie 5 zł. Organizatorzy proszą o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie nowych, pluszowych maskotek. Pluszaki powinny być zapakowane w foliowe siateczki. „Niestety w poprzednich latach część pluszaków musiała zostać zutylizowana z uwagi na ich fatalny stan. Jeśli misie są brudne lub zniszczone, to prosimy ich nie przynosić!” - podkreślają. Sygnałem do rzucania maskotek będzie pierwsza bramka dla GKS Tychy.

Mecz odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 na Stadionie Zimowym w Tychach (ul. gen. Charlesa de Gaulle'a 2). Bilety są w cenie 28 zł – normalny, 20 zł -ulgowy, wejściówka z przyniesionym pluszakiem tylko 5 zł. Szczegóły znajdziecie na stronie GKS Tychy.

Kategoria: Wydarzenia