Roztańczona i dzika podróż z Teatrem Gry i Ludzie

czwartek 28 grudnia 2023
  • W wielką podróż tropami dzikiej przyrody dzieci udadzą się z Teatrem Gry i Ludzie (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    W wielką podróż tropami dzikiej przyrody dzieci udadzą się z Teatrem Gry i Ludzie (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
  • Spektakl to adaptacja książki Aleksandry i Daniela Mizielińskich (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Spektakl to adaptacja książki Aleksandry i Daniela Mizielińskich (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 18 lutego 2024
Gdzie: Katowice
Adaptacja zabawnej i barwnej lektury szkolnej, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, wyjątkowych piosenek i ciekawostek ze świata przyrody. „Którędy do Yellowstone?” to nowość w Teatrze Gry i Ludzie, którą trzeba zobaczyć.

Spektakl „Którędy do Yellowstone?” to adaptacja znakomitej współczesnej lektury szkolnej Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Opowiada o wielkiej podróży żubra Kuby i wiewiórki Uli. Para przyjaciół z Puszczy Białowieskiej otrzymuje tajemniczy list z Ameryki i wybiera się w wielką podróż tropami dzikiej przyrody. Prowadzi ich ona przez siedem niezwykłych parków narodowych: od Yellowstone, przez amazońską puszczę, chiński las bambusowy, afrykańską pustynię, lodowatą Grenlandię po Park Narodowy Komodo. W każdym z tych miejsc spotkają miejscowe zwierzęta, poznają ich zwyczaje i środowisko, przeżyją wiele przygód i dowiedzą się mnóstwa ciekawostek m.in. jak boli ugryzienie mrówki pocisk, czy pandka to mała panda oraz gdzie podziała się Kiri.

Spektakl będzie można zobaczyć 18 lutego o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Zima w mieście nie musi być nudna! Możecie aktywnie spędzić czas wybierając się na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie można poszaleć na łyżwach w okolicy - sprawdźcie