Ferie w Zimogrodzie Zaszybka

wtorek 2 stycznia 2024
  • Dzieci wyjdą również do kina oraz zwiedzą Palmiarnię w Gliwicach (fot. mat. pexels)
    Dzieci wyjdą również do kina oraz zwiedzą Palmiarnię w Gliwicach (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 stycznia 2024 - piątek 9 lutego 2024
Gdzie: Katowice
Podczas ferii w wielu miastach na Śląsku nie zabraknie akcji „Zima w Mieście”. Najmłodsi będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć m.in. w Katowicach. Uczestników czeka moc zabawy podczas rozmaitych warsztatów oraz ciekawe wycieczki.

Miejski Dom Kultury „Koszutka” filia „Dąb” podczas ferii zabierze najmłodszych do Zimogrodu skrzata Zaszybka. Dzieci wezmą udział w warsztatach twórczych, interdyscyplinarnych oraz ruchowych, a także w ciekawych wyjściach edukacyjnych. Wszystko w ramach akcji „Zima w Mieście 2024”. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci powinny mieć drugie śniadanie oraz obuwie zamienne.

Ferie „Zimogród u Zaszybka” odbędą się w dniach 29 stycznia do 9 lutego w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 10-14 (możliwe są zmiany w przypadku wyjść) w Miejskim Domu Kultury „Koszutka" filia „Dąb" w Katowicach (ul. Krzyżowa 1). Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod numerem telefonu: 608549089. Udział w zajęciach jest bezpłatny, za wyjątkiem wyjść do kina i Palmiarni (15 zł od uczestnika). Program zajęć znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia