Wielkanocny stroik z drewna z Eko-Cudakami

wtorek 13 lutego 2024
  • W zajęciach można wziąć udział również rodzice z dziećmi (fot. archiwum zdjęć Fb BECEK)
    W zajęciach można wziąć udział również rodzice z dziećmi (fot. archiwum zdjęć Fb BECEK)
Kiedy: 
  • sobota 23 marca 2024
Gdzie: Bytom
Wielkanoc i początek wiosny to zawsze czas, kiedy przyroda ponownie budzi się do życia. Na zajęciach „Drewniaki Eko-Cudaki” zrobicie stroik z drewna, a także posadzicie wiosenne zioła i kwiaty.

Tym razem na zajęciach z cyklu „Drewniaki „Eko-Cudaki” uczestnicy stworzą stroik z drewna, który będzie można wykorzystać jako osłonkę na doniczki. Budować można zespołowo (np. rodzic z dzieckiem). Na koniec warsztatów zasadzone będą również pierwsze wiosenne zioła i kwiaty.

Zajęcia odbędą się 23 marca o godz. 14.30 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1, sala Pauza). Za bilet trzeba zapłacić 40 zł – za każdy zestaw do zbudowania. Kupując 1 bilet, kupujemy 1 zestaw. Pracując zespołowo wystarczy zakupić 1 bilet. Szczegółową informację oraz link do biletów znajdziecie na stronie BECEKu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku