Zakręcone przygody Różowego Kapturka

poniedziałek 26 lutego 2024
 • Spektakl jest pełen zabawnych momentów (fot. mat. organizatora)
  Spektakl jest pełen zabawnych momentów (fot. mat. organizatora)
 • W tygodniu na przedstawienie można wybrać się z całą klasą (fot. mat. organizatora)
  W tygodniu na przedstawienie można wybrać się z całą klasą (fot. mat. organizatora)
 • Spektakl prowadzony jest w interakcji z publicznością (fot. mat. organizatora)
  Spektakl prowadzony jest w interakcji z publicznością (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
 • poniedziałek 25 marca 2024 - poniedziałek 1 kwietnia 2024
Gdzie: Katowice
Tego jeszcze nie widzieliście! Kapturek na hulajnodze, waleczna Babcia, która nie da się zjeść Wilkowi i mnóstwo zabawnych gagów, jak i pouczających historii. Najmłodsi będą mieli również okazję podejrzeć, jak powstaje spektakl teatralny.

Nowi bohaterowie i nieznane wcześniej przygody Czerwonego… tzn. Różowego Kapturka z pewnością zachwycą najmłodszą publiczność. Widzowie będą świadkami castingu na Kapturka, pokonania Wilka przez Babcię, wypuszczenia zwierząt z ZOO i pogoni za Wilkiem. Na ich oczach powstanie zakręcony spektakl pełen zabawnych gagów jak i pouczających historii. Najmłodsi będą mieli okazję zaobserwować, jak powstaje spektakl teatralny „od kuchni". Spektakl ma charakter interaktywny.

„Różowego Kapturka” będzie można zobaczyć od 25-27 marca o godz. 9 lub godz. 11 oraz 1 kwietnia o godz. 12 i 16 na scenie Teatru Żelaznego w Katowicach (ul. Gliwicka 148A, wjazd od ul. Pokoju). Bilety w cenie 35 zł (dla dzieci i dorosłych), 23 zł (dla grup szkolno-przedszkolnych w tygodniu, opiekunowie bezpłatnie) są do nabycia online. Dzieci do dwóch lat bezpłatnie (na kolanach rodziców). Rezerwacje grupowe (powyżej 10 os.) należy składać telefonicznie 577 380 377.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku