Wiosenne pączki, warsztaty i gra terenowa w ogrodzie

środa 6 marca 2024
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 24 marca 2024
Gdzie: Radzionków
„Dzień pączków” to atrakcje dla całej rodziny. Wśród nich: prelekcje, wycieczki dla najmłodszych, warsztaty mikroskopowe, laboratoryjne, wikliniarskie, florystyczne. To wszystko będzie na Was czekać w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie.

W ramach Śląskiego Kalendarza Ekologicznego w Ślaskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie odbędzie się „Dzień pączków”. Dzieci i dorośli, tego dnia będą mogli wziąć udział w prelekcjach,w plenerze wikliniarskim, wycieczkach, grze terenowej „Czy pączki rosną na drzewach?”. Ciekawie zapowiadają się również warsztaty: mikroskopowe, laboratoryjne, wikliniarskie, florystyczne oraz degustacje kulinarne. Wydarzenie to również minikiermasz rękodzieła. Nie zabraknie małego co nieco.

Impreza odbędzie się 24 marca w godz. 12-18 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie (ul. Księżogórska 90 a). Wstęp bezpłatny. Na niektóre warsztaty obowiązuje limt miejsc - zapisy bezpośrednio w dniu wydarzenia „kto pierwszy, ten lepszy”. Dokładny plan „Dnia pączków” znajdziecie na stronie Ogrodu.

Kategoria: Wydarzenia