Święto wyobraźni dla całej rodziny

czwartek 21 marca 2024
  • Podczas imprezy będzie można spotkać Kubę i Śrubę (fot. archiwum zdjęć FB Studio Filmów Rysunkowych)
    Podczas imprezy będzie można spotkać Kubę i Śrubę (fot. archiwum zdjęć FB Studio Filmów Rysunkowych)
Kiedy: 
  • sobota 23 marca 2024
Spotkanie z Kubą i Śrubą, kultowe animacje ze Studia Filmów Rysunkowych, kącik dla malucha, bajkowe miniwarsztaty – tak zapowiada się impreza „Nie ma jak w bajce!”. To również okazja, aby podpatrzeć, jak będzie wyglądać Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO.

Zapowiada się sobota pełna magii. Odwiedzający bielskie Gemini Park będą mogli dowiedzieć się, jak będzie prezentowało się Interaktywne Centrum Bajki i Animacji Oko, które powstało przy Studio Filmów Rysunkowych. Zakończenie inwestycji planowane jest na maj. To wyjątkowa multimedialna, interaktywna wystawa. Dzięki niej dzieci i dorośli dowiedzą się, jak powstają tradycyjne animacje. Tu każdy będzie mógł spróbować swoich sił, jako animator ożywiając kultowych bohaterów.

Mamma mia, nie ma jak w bajce!

Podczas wydarzenia nie zabraknie wielu atrakcji. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę o kultowych bajkach, które powstały w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, wziąć udział w bajkowych miniwarsztatch, pobawić się w bajkowym kąciku malucha, zobaczyć kultowe animacje, a także złapać za rękę Kubę i Śrubę.

Impreza „Nie ma jak w bajce!” odbędzie się 23 marca w godz. 11-18 w Gemini Park (bajkowy ogródek na parterze, u. Leszczyńska 20) w Bielsku-Białej. Wstęp wolny. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na Fb Studia Filmów Rysunkowych.

Kategoria: Wydarzenia