Darmowe wspinanie

niedziela 6 lipca 2014
  • Wspinaczka to świetny sport rozwijający koordynację, refleks, siłę mięśni jak również logiczne myślenie (fot. materiały Speleoklubu Dąbrowa Górnicza)
    Wspinaczka to świetny sport rozwijający koordynację, refleks, siłę mięśni jak również logiczne myślenie (fot. materiały Speleoklubu Dąbrowa Górnicza)
Kiedy: 
  • wtorek 1 lipca 2014 - niedziela 20 lipca 2014
Chciałbyś spróbować wspinaczki skałkowej, a może zachęcić do tego sportu swoją pociechę? Przyjdźcie zatem na darmowe zajęcia do Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Na ścianie w Parku Zielona, pod okiem instruktorów ze Speleoklubu Dąbrowa Górnicza,  można zakosztować wspinaczki skałkowej codziennie aż do 15 lipca  (oprócz śród) w godzinach od 12. do 18. Szkółka zaprasza zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.  

Harmonogram Szkółki Speleo-Wspinaczkowej:
1,3,4 lipca - szkolenia w ramach szkółki: nauka asekuracji, dla chętnych nauka wspinaczki po drogach ubezpieczonych, ćwiczenia speleo (podchodzenie na przyrządach, zjazdy, przepinki).
5-6 lipca weekendowe wspinanie
7,8,10,11 lipca szkolenia j.w.
12 lipca sobota weekendowe wspinanie
12 lipca sobota 18.00-24.00 nocne wspinanie przy asyście światła, muzyczki, grilla oraz obrazków z działalności Speleoklubu.
14,15 lipca szkolenia plus 15 lipca Mini Zawody Wspinaczkowe dla dzieci o Puchar Prezesa Speleoklubu z nagrodami ufundowanymi przez firmę LHOTSE 
19, 20 lipca - weekendowe wspinanie

 

 

Kategoria: Wydarzenia