Disneyowski koncert i targi rękodzieła

niedziela 17 maja 2015
  • Dzień Dziecka w Suszcu zapowiada się bardzo ciekawie (fot. mat. organizatora)
    Dzień Dziecka w Suszcu zapowiada się bardzo ciekawie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 31 maja 2015
Gdzie: Suszec
Koncert piosenek disneyowskich i musicalowych, warsztaty szycia pluszaków i targi rękodzieła dla najmłodszych to tylko niektóre z atrakcji, jakie znajdą się w programie plenerowego Dnia Dziecka w Suszcu koło Pszczyny.

W programie, oprócz koncertu wykonaniu Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective, zaplanowano występy małych mieszkańców Suszeca, a także Olimpiadę Gier i Zabaw Ulicznych i Podwórkowych. Nie zabraknie dmuchańców, konkursów z nagrodami i animacji, prowadzonych przez Klub Działań Pozytywnych. Odbędą się również warsztaty cyrkowe prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju.
W trakcie imprezy obejrzeć będzie można wystawę komiksów rodzinnych nadesłanych na konkurs pt. „Mój wymarzony Dzień Dziecka” oraz pokazy latających modeli samolotów z pracowni modelarskiej Gminnego Ośrodka Kultury. Będzie też fireshow w wykonaniu Bractwa Ognia Spaleni i zabawa taneczna pod chmurką.

Imprezie towarzyszyć będą I Targi Dziecięce, czyli prezentacja lokalnych firm, twórców i rękodzielników oferujących produkty i usługi dla dzieci. Podczas targów będzie można kupić m.in. kosmetyki, odzież, zabawki, instrumenty muzyczne i wózki dziecięce. Promować się będą również szkoły rodzenia, firmy prowadzące zajęcia sportowe i edukacyjne.

Dzień Dziecka w Suszcu rozpocznie się 31 maja o godz. 15 na parkingu przed GOK przy ul. Ogrodowej 22. Organizatorami są GOK, Gminny Zespół Oświaty i Sportu oraz Hala Sportowa w Suszcu. Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia