Ruszają castingi do programu „Mali Giganci"

niedziela 22 listopada 2015
  • Castingi do "Małych Gigantów" odbędą się m. in. w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Castingi do "Małych Gigantów" odbędą się m. in. w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 5 grudnia 2015
Gdzie: Katowice
„Mali Giganci" to znany program dla małych i dużych. Pierwsza edycja gromadziła przed telewizorami w każdą sobotę ponad 3 miliony widzów bawiąc i wzruszając.
„Mali Giganci" to dziecięcy talent show, w którym występują dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Program opiera się na południowo- amerykańskim programie „Pequenos Gigantes", bijącym rekordy popularności w Hiszpanii. W programie bierze udział 5/6 drużyn prowadzonych przez znanych artystów. Podczas programu dzieci prezentują swoje umiejętności przed trójką jurorów, którzy przyznają im punkty. Drużyna, której członkowie zgromadzą najwięcej punktów - wygrywa nagrodę - niespodziankę.
 
Pierwszą edycję wygrała „Klika Rubika". Tworzyli ją wokalistka Olivia Wieczorek, tancerze Nina i Adam oraz najmłodsza para – pięciolatki - Kinga i Staś. Grupę prowadził Piotr Rubik.
 
Na grudniowe castingi wybrać się mogą mali tancerze, wokaliści, aktorzy oraz dzieci uzdolnione w innych dziedzinach, soliści i duety. Nowy sezon programu będzie można zobaczyć już wiosną na antenie TVN.
 
Castingi odbędą się:
 
5 grudnia - Katowice , Pałac Młodzieży, ul. Mikołowska 26
 
6 grudnia - Warszawa, Hotel Sobieski, Plac Zawiszy 1
 
13 grudnia - Gdańsk, Hotel Mercure, ul. Jana Heweliusza 22
 
Jeśli nie możesz wziąć udziału w castingu, można już teraz wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie maligiganci.tvn.pl.
Kategoria: Wydarzenia