Świąteczne warsztaty kulinarne

czwartek 10 grudnia 2015
  • W Cynamonie odbędą się specjalne, świąteczne warsztaty kulinarne dla dzieci (fot. mat. Cynamonu)
    W Cynamonie odbędą się specjalne, świąteczne warsztaty kulinarne dla dzieci (fot. mat. Cynamonu)
Kiedy: 
  • piątek 11 grudnia 2015
  • piątek 18 grudnia 2015
Gdzie: Katowice
Warsztaty kulinarne dla dzieci to świetny pomysł na zabawę dla młodych fanów kuchni, ale przydać się mogą również niejadkom i dzieciom, które do tej pory nie dostrzegły w gotowaniu niczego interesującego.

Cynamon Sztuka Gotowania to miejsce w Katowicach, gdzie rozwinąć się kulinarnie mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Warsztaty dla początkujących kucharzy odbywają się w trzech kategoriach: Mały Kuchcik 4-8 lat, Młody Kuchcik 9-13 lat, Młody Szef Kuchni 14-17 lat. Dodatkowo warsztaty zawsze mają temat przewodni, dzięki czemu zainteresowani mogą wybrać odpowiadającą im tematykę.
Najmłodsze dzieci w trakcie warsztatów poznają zasady higieny i bezpieczeństwa podczas przygotowania potraw, dostaną również pamiątkowy dyplom.

Z okazji zbliżających się świąt w Cynamonie odbędą się specjalne warsztaty dla dzieci w wieku 4-13 lat. 11 grudnia dzieci będą wypiekać pierniczki, a 18 grudnia drożdżowe choinki. Warsztaty odbędą się w godz. 17-19, a udział w nich kosztuje 40 zł. Zapisać się można pod nr tel. 600-745-533 lub na stronie http://www.cynamongotowanie.pl/.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Święta tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci (fot. pixabay.com)

Zbliża się Mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Prezentowy zawrót głowy. Podpowiadamy co wybrać?