Wiosenne święto wody

poniedziałek 14 marca 2016
  • Najlepsi uczestnicy Wiosennego Święta Wody powalczą o nagrody, m.in. bony do sklepów Decathlon (fot. mat. organizatora)
    Najlepsi uczestnicy Wiosennego Święta Wody powalczą o nagrody, m.in. bony do sklepów Decathlon (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 19 marca 2016
Gdzie: Chorzów
Już po raz piąty w Chorzowie odbędzie się Wiosenne Święto Wody. Impreza adresowana jest do rodzin, których członkowie posiedli przynajmniej elementarną umiejętność pływania i nurkowania.

W związku z dużą popularnością imprezy, uczestnicy bawić się będą na dwóch obiektach: Basenie Hajduki przy ul. Granicznej 92 oraz basenie przy Placu Powstańców. Największą atrakcją tegorocznej edycji będzie nowy, jeszcze atrakcyjniejszy niż w latach ubiegłych tor przeszkód. Nie zabraknie też konkurencji takich jak tajemniczo brzmiąca Nosiwoda Gąbka czy Poławiacz Pereł. W zawodach mogą wziąć udział rodzinne drużyny, liczące od dwóch do czterech osób, z których przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia, a jedna poniżej osiemnastego roku życia.

Najlepsi powalczą o nagrody, m.in. bony do sklepów Decathlon. Z pustymi rękami nie wyjdzie jednak żaden zawodnik - na wszystkich czekają pamiątkowe statuetki i upominki. Wpisowe to symboliczna złotówka za osobę. Zapisy są prowadzone telefonicznie pod numerem 32 241 11 11 lub mailowo: imprezy@moris.chorzow.pl. Limit miejsc to 20 rodzin na każdym obiekcie. Imprezę zaplanowano 19 marca od godz. 10.

Kategoria: Wydarzenia