Dzieciak rządzi i zaprasza do swojej akademii

czwartek 20 kwietnia 2017
  • Atrakcje związane z filmem "Dzieciak rządzi" czekają na Was 22 kwietnia (fot. foter.com)
    Atrakcje związane z filmem "Dzieciak rządzi" czekają na Was 22 kwietnia (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 22 kwietnia 2017
Gdzie: Katowice
Co to są iluzje optyczne? Jak powiększyć pieniądze? Ile trzeba czasu, by znaleźć złoto? Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź w trakcie eventu, związanego z filmem „Dzieciak rządzi”.

Bezpłatne atrakcje związane z filmem „Dzieciak rządzi” czekają na dzieci i rodziców 22 kwietnia w Galerii Katowickiej. W godz. 12-18 na poziomie 0 znajdziecie mnóstwo twórczych, inspirujących zadań i konkursów, przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Odbędą się warsztaty logicznego myślenia, pokazy naukowców, w trakcie których można będzie można dowiedzieć się, czym jest dotyk Midasa, jak ryzykowne jest życie biznesmena czy jak złapać… włamywacza. Będą też gry i zabawy filmowe, konkursy, wyłaniające mistrza wiedzy matematycznej, zawody cyfromaniaków, będzie układanie mega puzzli – oczywiście z filmowymi bohaterami oraz budowanie figur na czas i wiele innych atrakcji.

Podczas gdy dzieci oddawać się będą kreatywnej zabawie, ich rodzice będą mogli zasięgnąć opinii czy rady u wykwalifikowanego psychologa dziecięcego i psychoterapeuty – podpowiedzą oni, jak wzmacniać rozwój, edukację i przedsiębiorczość dziecka.

Kategoria: Wydarzenia