Piknik z rycerzami, minigolfem i gotowaniem

czwartek 21 września 2017
  • Honorowy patronat nad piknikiem objął prezydent miasta Łukasz Komoniewski (fot. mat. organizatora)
    Honorowy patronat nad piknikiem objął prezydent miasta Łukasz Komoniewski (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 23 września 2017
Gdzie: Będzin
Pokazy Bractwa Rycerskiego Zamku Będzin, warsztaty kulinarne, pokazy sportowe i dmuchane zjeżdżalnie to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać będą na uczestników VII Łagiskiego Pikniku Rodzinnego.

Piknik odbędzie się 23 września w godz. od 10 do 15 obok Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Jedności 38. W programie znajdą się m.in. pokazy judo, szermierki, siatkówki, minigolfa i tańca. Zaplanowano także zlot motocykli. Animatorzy będą malować dzieciom twarze, a mamy będą mogły wziąć udział w krótkim kursie samoobrony dla kobiet i ćwiczeniach fitness. Czas umilą występy artystyczne dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 i Szkoły Podstawowej nr 9.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu