Kot w całkiem nowych butach

wtorek 20 lutego 2018
  • Bajkowy Kot w butach realnie pomaga zwierzakom - 1 zł z każdego biletu trafia do zwierzęcej fundacji (fot. mat. organizatora)
    Bajkowy Kot w butach realnie pomaga zwierzakom - 1 zł z każdego biletu trafia do zwierzęcej fundacji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 24 lutego 2018
Gdzie: Będzin
Teatr Dzieci Zagłębia wziął na warsztat jedną z najpopularniejszych bajek. Zobaczcie jak w wersji wierszowanej prezentuje się na teatralnych deskach kultowa opowieść naszego dzieciństwa.

Ponadczasowe bajki mają to do siebie, że doskonale bawią się na nich i te najmłodsze i te nieco starsze pokolenia. Tak będzie również na najnowszym spektaklu familijnym przygotowanym przez Jakuba Kasprzaka. Szalona przygoda w niezwykłej aranżacji, z zachwycającą muzyką i niezwykłą choreografią to świetny pomysł na rodzinną rozrywkę. A miłośników zwierząt z pewnością ucieszy informacja, że 1 zł z każdego biletu zostanie przekazana na rzecz Fundacji S.O.S. dla zwierząt.

Premiera Kota w butach odbędzie się 24 lutego o godz. 17 w Teatrze Dzieci Zagłębia przy ul. Teatralnej 4 w Będzinie. Bilety w cenie 20 zł dorośli, 18 zł dzieci, 15 zł grupowe. Szczegóły na stronie teatru.

Kategoria: Wydarzenia