Dzień Baniek Mydlanych w Chrzanowie

czwartek 26 kwietnia 2018
  • Puszczanie baniek mydlanych to zabawa sprawiająca frajdę i dzieciom, i dorosłym (fot. mat. organizatora)
    Puszczanie baniek mydlanych to zabawa sprawiająca frajdę i dzieciom, i dorosłym (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 28 kwietnia 2018
Gdzie: Chrzanów
Mienią się w słońcu wszystkimi kolorami tęczy, ale znikają równie szybko, jak się pojawiły. Delikatne i ulotne, przykuwają wzrok nie tylko najmłodszych. W najbliższą sobotę opanują Rynek w Chrzanowie.

Puszczanie baniek mydlanych to rozrywka, którą z dzieciństwa pamięta chyba każdy. Wyjątkowe, unoszące się w powietrzu, ale i nietrwałe kształty zajmowały - i nadal zajmują - dzieci na kilka dobrych chwil. Jednak domowe bańki nijak się mają do tych, które pojawią się podczas Dnia Baniek Mydlanych. W planach są nie tylko tradycyjne, malutkie bańki mydlane, ale również takie, w których zmieści się ochotnik lub ochotniczka.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a sam event odbędzie się na chrzanowskim rynku miejskim 28 kwietnia w godz. 11-17. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami naprawdę długi weekend majowy. Kilka dni będzie pogodnych, kilka mniej. W naszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jakie miejsca warto się wybrać z rodziną, kiedy świeci słońce, ale i gdy pogoda nie rozpieszcza. Do wszystkich biletowanych będziemy mieć dla Was darmowe wejściówki!

Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?