Dzień Dziecka w Stylu 70

poniedziałek 14 maja 2018
  • Dzień Dziecka, to świetny czas, żeby pokazać pociechom, jakie zabawy królowały na podwórkach, kiedy my byliśmy mali (fot. pixabay)
    Dzień Dziecka, to świetny czas, żeby pokazać pociechom, jakie zabawy królowały na podwórkach, kiedy my byliśmy mali (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 3 czerwca 2018
Czy pamiętacie te czasy, kiedy na przerwach skakaliśmy w gumę? Albo rysowaliśmy kredą klasy na chodniku? A może chcielibyście pokazać swoim pociechom, jak to było kiedyś i spędzić radośnie niedzielę? Jeśli tak - zabierzcie je 3 czerwca do Restauracji i Hotelu Styl 70.

Na terenach zielonych przed Restauracją Styl 70 odbędą się rodzinne gry, zabawy, warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami, a wśród nich sporo tych, które pamiętamy z własnego dzieciństwa. To świetna okazja, by przypomnieć sobie i wspólnie z pociechą poskakać na skakance, zagrać w klasy czy pokręcić hula-hop na czas. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na smaczne grillowe dania, lemoniadę, a rodzice - na zimne piwo. 

Organizatorzy zapraszają na Dzień Dziecka w Stylu 70 rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat. Dzieci za udział w zabawie zapłacą 15 zł, rodzice 35 zł. 

Dodatkową atrakcją będą warsztaty kulinarne prowadzone przez Agnieszkę Jasińską – finalistkę programu Hell’s Kitchen - udział w warsztatach to koszt 15 zł (warsztaty trwają godzinę). 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa osobiście w recepcji hotelu, mailowo: recepcja@hotelstyl70.pl lub telefonicznie: 32 449 30 00.

Hotel i Restauracja Styl 70 mieści się w Piasku k. Pszczyny, przy ul. Studzienickiej 58.

Dla naszych Czytelników mamy 3 rodzinne zaproszenia (2 dorosłych + 2 dzieci), które będzie można wygrać w konkursie. Zapraszamy do działu Konkursy.

Kategoria: Wydarzenia