Spotkania z muzyką dla dzieci

wtorek 18 września 2018
  • Cykl spotkań z muzyką, to dobry sposób na zapoznanie dzieci z tą dziedziną sztuki (fot. mat. organizatora)
    Cykl spotkań z muzyką, to dobry sposób na zapoznanie dzieci z tą dziedziną sztuki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 23 września 2018
  • niedziela 14 października 2018
  • niedziela 11 listopada 2018
  • niedziela 9 grudnia 2018
Spotkania dzieci z muzyką artystyczną, wprowadzają je w świat piękna, pasji oraz sztuki. Dzieci poznają różnorodność muzyki, instrumentów, śpiewu stają się wrażliwsze na otaczający nas świat.

„Rybna Dzieciom” to cykl koncertowy z muzyką artystyczną. Przygotowany z myślą o radości i rozwoju najmłodszych odbiorców, połączony z warsztatami plastycznymi i muzycznymi.

We wrześniu podczas „Koncertu myśliwskiego” najmłodsi wysłuchają muzyki Mozarta i J. Haydna, w wykonaniu kwartetu smyczkowego „Polowanie”. Październik będzie jazzowy, a listopad upłynie pod znakiem utworów Witolda Lutosławskiego. Koncert połączony zostanie z warsztatami plastycznymi, gdzie dzieci stworzą portret kompozytora. W grudniu będzie można wybrać się w muzyczną „Podróż zimową”.

Cykl koncertowy „Rybna dzieciom” będzie odbywać się w Pałacu w Rybnej w Tarnowskich Górach (ul. Powstańców Warszawskich). Bilety w cenie 5 zł można zakupić w dniu koncertu w recepcji Pałacu.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Akrobatyczne na trampolinie, kulinarne z językiem angielskim czy może programowania z klockami LEGO? Zajęć pozalekcyjnych jest w naszym regionie bez liku. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje.

Zajęcia dodatkowe – najciekawsze propozycje z regionu