Niezłe kino w Dobrym Klimacie

środa 24 października 2018
  • W "Dobrym klimacie" w każdy czwartek wyświetlane będą filmy dot. naszej planety (fot. pixabay)
    W "Dobrym klimacie" w każdy czwartek wyświetlane będą filmy dot. naszej planety (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • czwartek 25 października 2018 - czwartek 13 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Dwieście metrów kwadratowych powierzchni tworzy świetną przestrzeń do tego, by wyświetlać filmy - najlepiej te dotyczące przyszłości człowieka i naszej planety. Filmy pomogą zrozumieć niektóre zmiany zachodzące na Ziemi i wskażą drogę, jaką należy podążać, by ją chronić.

Pawilon „Dobry klimat”, wykonany z ekologicznych materiałów, znajduje się na katowickim Rynku. Organizowane są tu warsztaty, ale i projekcje filmów. Jak na ekologiczny projekt przystało filmy dotyczą głównie przyszłości naszej planety. Warto tu zajrzeć z całą rodziną i dowiedzieć się, co to są gazy cieplarniane i zamiana biegunów magnetycznych, jak można przeciwdziałać kataklizmom, powodziom czy suszy. Dyskusja po emisji filmu na temat Ziemi, klimatu i ekologii z pewnością pomoże zrozumieć niektóre zagadnienia i wskazać kierunek, jakim powinniśmy podążać, by chronić naszą planetę.

Filmy wyświetlane będą w każdy czwartek do 13 grudnia o godz. 18 w pawilonie „Dobry klimat” na Rynku w Katowicach. Wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Kategoria: Wydarzenia