Smocza impreza

poniedziałek 28 stycznia 2019
  • Inspiracją do zabaw i warsztatów dla dzieci w CH Forum 9 lutego będzie film "Jak wytresować smoka 2" (fot. mat. organizatora)
    Inspiracją do zabaw i warsztatów dla dzieci w CH Forum 9 lutego będzie film "Jak wytresować smoka 2" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 9 lutego 2019
Gdzie: Gliwice
Na duże ekrany powraca bajka „Jak wytresować smoka”. Dla fanów animacji zapowiada się przedpremierowa zabawa w smoczym stylu. Każde dziecko będzie mogło polecieć na smoczym grzbiecie i wystąpić w zwiastunie filmu.

Premiera „Jak wytresować smoka 3” na ekranach kin już 15 lutego. Mali fani tuż przed premierą mogą przeżyć niesamowitą przygodę w krainie smoków, Wikingów i magii.

Leć na smoku

Każde dziecko będzie mogło wystąpić w profesjonalnym 30-sekundowym zwiastunie filmowym. Tu dzieciaki przeniosą się do magicznej krainy i polecą na smoczym grzbiecie. Uczestnicy otrzymają pamiątkę – film ze swoim udziałem.

Wioska Wikingów

Dzieci przeniosą się w czasie do prawdziwej wioski Wikingów. W 4 metrowym, pokrytym łuskami smoka domu najmłodsi będą wspólnie się bawić: zmierzą się w wyścigu na nartach integracyjnych, postrzelają z łuku, czy spróbują swoich sił na specjalnym młocie-siłomierzu. Tu spotkają prawdziwych Wikingów oraz jedną z postaci filmu. W konkurencjach dzieci będą zdobywać naklejki, za które otrzymają filmową nagrodę.

Playmobil Dragons

W strefie zabawy dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami. Ułożą figurki i puszczą wodze wyobraźni tworząc niesamowite historie. Spróbują również wytresować smoka albo go złapać. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli mnóstwo konkursów i zabaw z ciekawymi nagrodami.

Smocza impreza odbędzie się 9 lutego w godz. 11-18 w CH Forum Gliwice (ul. Lipowa 1).

Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie