Filmowe świętowanie z Aladynem, Pikachu i zwierzakami domowymi

czwartek 30 maja 2019
  • W Multikinie Dzień Dziecka trwa 4 dni (mat. organizatora)
    W Multikinie Dzień Dziecka trwa 4 dni (mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 31 maja 2019 - niedziela 2 czerwca 2019
Mali fani kina mogą świętować aż trzy dni. W repertuarze „Długiego Dnia Dziecka” pojawią się filmy idealne do oglądania w rodzinnym gronie. Przedpremierowo na ekranie - „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Multikino z okazji Dnia Dziecka przygotowało moc filmowych atrakcji. Świętowanie rozpocznie się już 31 maja i potrwa do 2 czerwca.

Aladyn, Dżasmina i dżin

Aladyn" to najnowsza wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Na ekranie widzowie zobaczą sprytnego Alu, piękną Dżasminę, nikczemnego Wezyra oraz oczywiście przebojowego dżina, w którego wciela się przekomiczny Will Smith. Będą znane piosenki i kilka nowych utworów. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa, co czyni nowego „Aladyna" idealnym wyborem na familijny seans.

Paskudne jest przecież cudne

Paskudy. UgllyDolls" to druga propozycja na Dzień Dziecka. Cudaki są bardzo miłe, bystre i przyjazne, ale nie grzeszą urodą, więc często wyklucza się je spośród innych pięknych zabawek. Tymczasem paskudne jest przecież cudne. To nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji na wesoło.

Detektyw Pikachu

Jest mały, żółty i bardzo mięciutki, ale niech to nikogo nie zwiedzie – Detektyw Pikachu jest również świetny w swoim zawodzie. Premierowy seans filmu ze świata Pokemonów to gratka dla wszystkich miłośników tych uroczych zwierzaków. Tym razem widzowie dołączą do Tima i Pikachu, którzy jako duet człowiek-pokemon wpadną na trop spisku mogącego zagrozić pokojowej koegzystencji ludzi z fantastycznymi stworkami.

Poznaj sekrety zwierzaków

Na niecały miesiąc przed oficjalną premierą będzie można zobaczyć „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. To okazja, aby zobaczyć najnowsze przygody Maksa i ekipy, bohaterów przebojowego hitu, który pokochały wszystkie dzieciaki. Film jest ciekawą propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają zwierzaki.

Repertuar „Długiego Dnia Dziecka” będzie grany w Multikinie od 31 maja do 2 czerwca.  Dokładny repertuar i ceny biletów znajdziecie na stronie kina. Z kartą „Rodzina do Kina” każdy zapłaci za bilet tyle co dziecko.

Kategoria: Wydarzenia